Why MAU POW?

Máme rádi design a kočky. Proto jsme se rozhodli vytvořit značku s designovými a inovativními produkty vytvořenými na míru pro potřeby Vašich koček. Chceme konkurovat nevkusné a často nekvalitní velkovýrobě.

Preferujeme osobní přístup, všechny naše produkty jsou ručně vyráběné v Česku. Hledání nových cest v designu s funkčním využitím je pro nás výzvou, vznikají tím nové produkty rozšiřující omezený výběr na našem trhu. Sídlíme v Praze, zásilky doručujeme po celé republice, ale těší nás i zájem ze zahraničí.

Nechte nás rozmazlovat Vaší kočku.

Testimonials

Třpytka nádherná ručně dělaná hračka od MAU POW, která je napuštěná šantou a je v super uzavíratelném ekologickém pytlíku!

Nyní je to Emilky nejoblíbenější hračka pro "rabbit kick".

Viktorie H.


Objednali jsme svetr Ullar a šátek Elegant. Úžasné a dokonalé! Sedí perfektně. Mockrát děkujeme.

Marcela V

Kvalitní výrobky pro kočičky a skvělá komunikace. Naše kočičky jsou naprosto nadšené z polštářků a stále se s nimi mazli. Děkujeme!

Anna K.


Mávátko Velvet Runner jsme pořídili našemu bengálskému kocourkovi a hned si ho oblíbil. Nás těší, že se mu mávátko za žádnou cenu nepodařilo rozbít. S většinou hraček, které mu pořídíme, si totiž poradí velmi rychle.

Vendula K.

Dorazily nám dva krásné polštářky Pearl Pillow od MAU POW a asi se nám z toho stala taková závislost!

Polštářky jsou krásné a jemňounké. Jeden jsem objednala se šantou a druhý s kozlíkem. Přesto, že jsem si myslela že Emilka je na oboje, tak se začíná ukazovat, že kozlík asi vede. A musím zmínit výbornou komunikaci se slečnou.


Viktorie H.