JARO 2021

Potěšte svou kočku, sebe i své blízké! 🐣

  Jarní šátek FOLK, přivítej jaro, jako na pořádné koledovačce 🌸

  ELEGANT - Velikost S

  VELIKOST S Šátek, který doplní styl Vašeho mazlíčka. Velikost pro kočky a mini plemena psů. Vzory: Jarní Folk, Károvaný, Stříbrný satén, Žlutá plástev, Bílý s motýlky, Zeleno/červeno/bílý Materiál: Bavlna, Satén Napište nám pro Vaše specifické požadavky. Rádi ušijeme šátek mimo konfekční velikosti na míru pro Vašeho mazlíčka. Vámi preferovaný vzor uveďte v poznámce objednávky.

  249,00 Kč

  Obojek FOLK ROSE - S

  Jako malá česká značka jsme se při navrhování obojku inspirovali folklorním vzorem a lidovou tradicí. Výsledek stojí za to, přesvědčte se sami! Obojek je posunovací na míru Vašemu pejskovi. Pevná spona s komponenty je v elegantní kombinaci kovu a černého plastu. Materiál: Polyester, Polypropylen, Kov, Plast Rozměry: Výška: 2 cm Délka: 25 až 30 cm

  399,00 Kč

  ELEGANT - Velikost M

  VELIKOST M Šátek, který doplní styl Vašeho mazlíčka. Navléká se na obojek, pejskovi je tedy pohodlný, nepřekáží a pěkně vynikne. Velikost pro střední plemena psů. Vzory:  Jarní Folk, Károvaný, Stříbrný satén, Zeleno/červeno/bílý  Materiál: Bavlna, Satén Napište nám pro Vaše specifické požadavky. Rádi ušijeme šátek mimo konfekční velikosti na míru pro Vašeho mazlíčka. Vámi preferovaný vzor uveďte v poznámce objednávky.

  279,00 Kč

  Obojek FOLK ROSE - M

  Jako malá česká značka jsme se při navrhování obojku inspirovali folklorním vzorem a lidovou tradicí. Výsledek stojí za to, přesvědčte se sami! Obojek je posunovací na míru Vašemu pejskovi. Pevná spona s komponenty je v elegantní kombinaci kovu a černého plastu. Materiál: Polyester, Polypropylen, Kov, Plast Rozměry: Výška: 2 cm Délka: 30 až 45 cm

  449,00 Kč

  ELEGANT - Velikost L

  VELIKOST L Šátek, který doplní styl Vašeho mazlíčka. Navléká se na obojek, pejskovi je tedy pohodlný, nepřekáží a pěkně vynikne. Velikost pro velká plemena psů. Vzory: Jarní Folk, Károvaný, Stříbrný satén, Zeleno/červeno/bílý Materiál: Bavlna, Satén Napište nám pro Vaše specifické požadavky. Rádi ušijeme šátek mimo konfekční velikosti na míru pro Vašeho mazlíčka. Vámi preferovaný vzor uveďte v poznámce objednávky.

  299,00 Kč
   Vytvořte si webové stránky zdarma!